Тайланд

Тайланд

5* SERENITY MAKADI BEACH HURGHADA 9 ночей

Sortie 31.12.2016 з г.Києв
Price: from 398 $

З дитинства нам знайоме назва загадкової країни Сіам. Це давня назва Королівства Таїланд. Ця країна примітна поєднанням старожитностей і первозданних тропічних красот з об’єктами сучасної цивілізації і західноєвропейським комфортом. Таїланд – країна тисячі храмів і тисяч усмішок, країна вільних і гордих людей. Таїланд захоплює кожного своєю красою і природою, обожнює кристально чистою водою і теплими променями сонця.
Це земля орхідей і мерехтливих таємничих синіх сапфірів, де загострені шпилі на живописних дахах храмів встромлюють в бездонне синє небо, а сонце дивовижне і незвично яскраве. Тут вас чекає чудовий відпочинок в поєднанні з розвагами та екскурсіями на морському узбережжі в районах Паттайя, Районг, Хуа-Хін, відпочинок наодинці з незайманою екзотичною природою на островах Самуї, Самет, Пхі-Пхі, можливість поєднати активну вечірню життя з відпочинком на білосніжних пляжах острова Пхукет, а також чудові шоу, що вражають уяву своєю розкутістю, і знаменитий тайський масаж.
Таїланд – це не тільки всім відомий пляжний відпочинок. Але і безліч цікавих місць для розваги і відпочинку. Це і знайомство з тропічної природою в національних парках, і можливість доторкнутися до багатих культурних традицій цієї країни. Таїланд – це країна неповторного колориту і різноманітності, батьківщина сіамських близнюків і блакитнооких сіамських кішок. Вже не одне століття магнетична сила Таїланду притягує до нього людей, перетворюючи їх з випадкових гостей в постійних відвідувачів. У чому ж чарівність цього чудового королівства ?! З одного боку – це багата культурна спадщина, мистецтво і архітектура, з іншого – сяючі посмішками обличчя тайців і їх непідробна привітність, галасливі вуличні ринки, казкові старі міста, сучасні фешенебельні готелі і високий рівень сервісу; незаймані пляжі; безмежний сяючий океан і приголомшлива уяву природа. Отже, якщо Ви любите пригоди і схильні до авантюр, але при цьому цінуєте комфорт, Таїланд – Ваша країна!Contacts

м. Івано-Франківськ вул. Дністровська 22

066 808 21 31
063 18 727 69
068 48 69 228

gotour.if@gmail.com

Contact us

Please provide contact information so that we can contact you
Feedback

Please add REVIEWS

Feedback must be at least 10 characters!

Please add REVIEWS

Thanks for your feedback, it is very important that you be happy with us!

We will call you back in a few minutes

We will call you back in a few minutes

We will call you back in a few minutes